Приватні садиби

Кожен має право на недоторканність приватного життя, особливо коли знаходишся у себе вдома. Ніхто не хоче, щоб за ним шпигували в його власній садибі. Особливо знаменитості, публічні люди потребують недоторканий простір далеко від сторонніх очей.

Тільки Dedrone пропонує Вам цю безпеку і конфіденційність шляхом виявлення несанкціонованих дронів. Він негайно підніме тривогу, запустить реалізацію контрзаходів.

Систему можливо встановлювати в котеджних містечках або в будь-якій їх частини.


Зв`язатися з нами

 

Практичний приклад -  проект реалізований партнером компанії Dedrone

 

Під час Олімпійських ігор в Ріо, королівська сім'я Катару жила в приватній резиденції, оточеній водою. Охорона шукала спосіб, щоб захистити приватне життя королівської сім'ї від безпілотних літальних апаратів. Це було дуже важливо тому, що резиденція була розташована в районі Ріо-де-Жанейро, де працювало більшість журналістів і вони буквально полювали за різного роду сенсаціями.

Рішення було знайдено. Два DroneTracker мультисенсорні пристрої з камерами, мікрофонами і датчиками Wi-Fi були встановлені на фасадах будівлі, контролювали небо 24 години на добу. Система працювала в повністю автоматичному режимі, забезпечуючи ефективний захист повітряного простору резиденції.

 

Більше дронів, Вище Ризики

Ринок БПЛА розвивається стрімкими темпами і має всі шанси «злетіти до небес».

В наступні десять років, відповідно до останнього дослідженням, Euroconsult прогнозує зростання ринку в 2025-му році в порівнянні з 2015-м в більш ніж 15 разів.

 Система Dedrone