Загальна безпека повітряного простору

Вдоскональте свою безпеку. Дізнатися більше >

Система Dedrone

Зв'яжіться з нами, і ми проведемо презентацію продукту, покажемо як наші сенсори ідентифікують дрон і оголосять тривогу.

 

Зв`язатися з намиАдаптивність під будь-які умови

Drone Tracker – єдина в своєму роді модульна система, яка може адаптуватися до Ваших специфічних потреб для захисту своєї безпеки і специфіки об'єкту, що охороняється.

 

Мульті-Сенсор Постановник перешкод Радіочастотний сканер

Малий майданчик з частковим захистом

Використовується один або кілька пристроїв Drone Tracker спеціально для захисту частини Вашого будинку, де визначається стратегія роботи компанії, наприклад, певні офіси і конференц-зали.

 

Майданчик середнього розміру

З повним захистом

Захист будівель першорядної важливості, внутрішні двори або важливі об'єкти з усіх боків від БПЛА і моніторинг повітряного простору цілодобово. Всі сенсори сконфігуровані і централізовано управляються за допомогою нашої платформи.

 
Великі майданчики

З максимальним захистом

Інсталяція великої кількості Drone Tracker і інших додаткових сенсорів для забезпечення захисту великого простору. Легко можна інтегрувати різні контрзаходи, такі як постановник перешкод за допомогою платформи API.

 

 

Платформа для моніторінгу повітряного простору

Система Drone Tracker забезпечує комплексне спостереження за повітряним простором через дуже простий інтерфейс браузера. Програмне забезпечення дозволяє створювати конфігурацію з великої кількості сенсорів, активних і пасивних контрзаходів, системи оповіщення для автоматичної роботи 24 години 7 днів на тиждень. Програмне забезпечення безперервно в режимі реального часу отримує інформацію з повітряного простору. Застосування аналізу і інтелектуального розпізнавання образів за допомогою Дрон ДНК дозволяє автоматично виявляти і класифікувати БПЛА. Контрзаходи можуть автоматично активуватися з одночасним повідомленням служби безпеки.

Автоматичні контрзаходи

В залежності від Ваших індивідуальних потреб в області безпеки, легко можна інтегрувати додаткові контрзаходи в платформу Drone Tracker і запускати їх автоматично через API.

 

постановник перешкод Wi-Fi (Wi-Fi Jammer)

механізми перешкоджання огляду 
(жалюзі, димова завіса)

 

Широкі можливості

Drone Tracker являє собою комплексне програмне забезпечення по виявленню дронів і платформу для всіх видів додатків. Дізнайтеся більше про його унікальні характеристики.

Дрон

Цілодобове спостереження за повітряним простором.

Drone Tracker автоматично цілодобово моніторить повітряний простір, зводячи до мінімуму потреби в робочій силі, яка необхідна для виявлення дронів. Ви вирішуєте, які саме контрзаходи здійснювати в разі тривоги після виявлення дрона.

Дрон

Негайне сповіщення про тривогу

Drone Tracker повідомляє Вас про тривогу негайно після того, як він виявить наближення БПЛА. Ви самі вирішуєте, які канали для відправки повідомлень про тривогу Ви хочете використовувати: SMS, призначений для користувача інтерфейс, електронна пошта і т.д.

Дрон

Забезпечення доказів

Всі виявлені польоти безпілотників записуються на плівку в якості HD. Ви можете переглядати, завантажувати або пересилати відео в будь-який час за допомогою призначеного для користувача інтерфейсу.

Дрон

Проста конфігурація

Можна налаштувати Drone Tracker швидко і легко за допомогою призначеного для користувача інтерфейсу на базі браузера. Кожен сенсор повинен бути встановлений індивідуально, щоб досягти оптимальних результатів  виявлення.

Дрон

Хмарний сервіс

Ми пропонуємо Вам, за Вашим бажанням, віддалену систему підтримки, пошуку несправностей та оновлення програмного забезпечення в будь-який час через Інтернет. Якщо Ваш Drone Tracker не підключений до Інтернету з міркувань безпеки, наші фахівці можуть забезпечувати оновлення у Вас на об'єкті.

Дрон

База Дрон ДНК

Ми постійно перевіряємо специфічні характеристики нових БПЛА з тим, щоб генерувати специфічні властивості сигналів, властивих конкретному коптеру, так звана база дрон ДНК. Ці характеристики зберігаються в центральній базі даних на хмарному додатку і використовуються для розпізнавання та ідентифікації. Всі Drone Tracker забезпечені регулярними оновленнями бази Дрон ДНК.

Дрон

Моніторинг великих площ

За допомогою комбінації декількох Drone Tracker можна ефективно моніторити великі простори зі складним плануванням в міських умовах. Всі комбіновані Drone Tracker підключаються за допомогою одного інтерфейсу, призначеного для користувача і управляються централізовано.

Дрон

Мультісенсорная система

Апаратне забезпечення Drone Tracker з'єднує різні датчики оптимальним чином: акустичні та ультразвукові сенсори, камери денного світла і близького до ІЧ діапазону, а також частотні сканери. Додаткові зовнішні датчики можуть бути інтегровані в платформу через API.

Дрон

Розширений API доступ

Drone Tracker може бути підключений до вже існуючої системи безпеки з використанням розширеного доступу API і існуючих сенсорів; наприклад, камери спостереження також можуть бути інтегровані. Додаткове обладнання, а саме, сирена, автоматичне опускання жалюзі, постановник перешкод також можуть додаватися за допомогою API.

Дрон

Технічна підтримка

Наша команда допоможе і проконсультує під час планування і вибору оптимальної конфігурації системи, а також під час роботи інстальованого захисту. Всі питання можна задати по телефону та електронною поштою.

 

Зв`язатися з намиCкріншоти

Відеопотік в режимі реального часу
Фіксування інциденту
Різні опції

 

Області дії камери
Оновлення даних
 ДопомогаЗв`язатися з нами