Питання та відповідіДрони, які ще вчора були нешкідливим хобі, сьогодні стають частиною повсякденного життя, їх кількість в середньому збільшується щомісяця на 400 000 штук. БПЛА може бути використаний для шпигунства в промислових або житлових районах, постачання наркотиків, доставки зброї і навіть вибухівки або отруйних речовин. Навіть під час побіжного огляду ЗМІ Ви натрапите на інформацію про інциденти з використанням дронів, що відбуваються практично щодня. 

Навряд чи існує зараз якась інша технологія, яка розвивається так швидко, як БПЛА технологія. На жаль, вдосконалення технології, дуже часто означає великі можливості по використанню її в злочинних цілях. Коптер може перевозити до 5 кг, літати на значні відстані і при цьому коштувати від 1000 доларів. Використовуючи GPS систему і автопілот, багато з безпілотників можуть бути запрограмовані на політ без управління пілотом. Це дозволяє дронам перевозити наркотики і вибухівку, здійснювати інші протиправні дії, в той час як ті, хто все спланував - ховається і його майже неможливо знайти. 

 

З настанням темряви камера DroneTracker автоматично перемикається з видимого спектру на близький до інфрачервоного діапазону. Крім того, чутливість різних сенсорів регулюється в залежності від часу доби. Наприклад, поріг оповіщення про тривогу для мікрофону нижче в нічний час тому що сторонній шум в цей час доби також знижується.

Dedrone постійно тестує нові моделі БПЛА і передає їх характеристики, відомі як "Дрон ДНК", в центральну базу даних на основі хмари. Звідти регулярні оновлення відправляються на всі встановлені DroneTracker по всьому світу.

Різні датчики також дозволяють Drone Tracker ідентифікувати саморобні БПЛА, але без точної ідентифікації типу, вантажопідйомності, радіусу дії і т.д.

 

DroneTracker має високоякісний, надійно захищений від атмосферних впливів корпус (Клас захисту від зовнішніх впливів IP 54), що гарантує тривалий термін служби та не потребує додаткового обслуговування. Система попередження про БПЛА може працювати при температурах від -20 ° C до + 50 ° C.

 

Дрон ДНК - це наш термін для конкретних параметрів безпілотника, які використовуються для ідентифікації. До них відносяться його силует, льотні характеристики, звук і специфічна частота.

 

Вбудований Wi-Fi сенсор виявляє WLAN сигнали дронів. Він також дозволяє ідентифікувати певні моделі безпілотників.

Для виявлення радіочастот (РЧ), які випромінюють безпілотні літальні апарати, компанія Dedrone розробила Радіочастотний сенсор. Цей пасивний, підключений до мережі, датчик доповнює DroneTracker і забезпечує інший рівень виявлення. Він сканує широку смугу радіочастот, класифікує і декодує їх. Таким чином, БПЛА з камерами, наприклад, які посилають відеосигнал в режимі реального часу на наземну станцію, виявляються і реєструються. Декодовані дані записуються і доступні на призначеному для користувача інтерфейсі.

Радар також може бути інтегрований в загальну систему охорони об'єкту.

Dedrone співпрацює з Airbus DS Electronics в цій області. При підключенні DroneTracker разом з радаром Airbus, безпілотні літальні апарати можуть бути гарантовано виявлені на відстані до 10 км.

 

Наші співробітники будуть раді організувати демонстрацію для Вас. Просто надішліть нам короткий запит, і ми зробимо все інше.

 

Так. Можна також встановити Drone Tracker для спостереження, наприклад, під час важливих нарад, виставок та інших заходів.

 

В принципі, DroneTracker може ідентифікувати всі БПЛА із загальними характеристиками (силует, льотні характеристики, звук, частота і т.д.).

 

Ідеальне розташування для DroneTracker завжди має бути визначено індивідуально, так як це залежить від цілого ряду чинників, таких як розмір будівлі, що оточують і топографічні умови (рівень шуму, дерева, розмір майданчика і т.д.), а також впливу сонячного світла. Ми будемо раді допомогти Вам визначити оптимальну конфігурацію і розташування пристроїв.

 

Ні. Drone Tracker отримує живлення через Ethernet POE (Power Over Ethernet). Мобільний комплект включає в себе акумулятор, який забезпечить живлення від мережі Ethernet.

 

DroneTracker є автономною системою. Як стандарт, існуючі мережеві з'єднання можуть бути використані для передачі сигналу «тривога» в існуючу систему безпеки по електронній пошті, SMS, і т.д. Через інтерфейс API Drone Tracker легко підключити до вже існуючої системи безпеки.

DroneTracker підключається до існуючої мережі.

 

DroneTracker завантажує оновлення програмного забезпечення в автономному режимі за допомогою існуючого підключення до Інтернету.

 

Наша сервісна команда забезпечить швидку підтримку клієнтів по електронній пошті або по телефону. Якщо БПЛА не визначається автоматично, Ви можете відправити нам вручну відзнятий відеозапис. Ми проаналізуємо, передамо дані в центральну базу даних, а також відправимо відповідні оновлення для всіх Drone Trackerов по всьому світу. Ми гарантуємо, що всі наші клієнти отримують додаткові вигоди від постійного оновлення і вдосконалення системи, таким чином, розширюється мережа розпізнавання.

Наша компанія встановлює системи виявлення БПЛА у Вас на об'єкті.

 

По суті, будь-який об'єкт може зіткнутися з цією проблемою: котеджі VIP персон, котеджні містечка, всі види компаній і виробництв, атомні електростанції, громадські будівлі та споруди, установи, аеропорти, стадіони. Вони шукають технології, які будуть гарантувати виявлення безпілотних літальних апаратів.

 

Попит на ефективну систему захисту від БПЛА носить глобальний характер. Німецька компанія отримує запити з Європи і Північної Америки, а також Південної Америки, Австралії та Азії. Інтерес, як правило, зростає в рази після того, як відбуваються інциденти за участю дронів.

 

Військові частково мають свою систему захисту, але вона погано підходить для захисту від цивільних дронів. Ми, перш за все, спеціалізуємося на охороні цивільних об'єктів від цивільних дронів.

 

Основною перевагою є те, що в DroneTracker повна обробка даних відбувається в самому пристрої. Тому немає необхідності встановлювати додаткові процесори в центрах обробки даних. DroneTracker прикріплюється до фасадів або на спеціальні станини. Є також портативна версія, яка може бути використана, наприклад, на великих подіях. Інтерфейс на основі браузера дозволяє конфігурувати DroneTracker за допомогою всього декількох кліків через комп'ютер, планшет або смартфон. Система виявлення БПЛА отримує регулярні оновлення за допомогою хмарної бази даних.

Програмоване підключення різних датчиків робить DroneTracker унікальним. Безпечне виявлення безпілотних літальних апаратів і в той же час низький рівень помилкових тривог можливі тільки на основі аналізу різних характеристик виявлених об'єктів, що літають, таких як шум, поведінка під час польоту, силует, і т.д., і їх співвідношень.

 

Технологія виявлення DroneTracker не обмежується конкретними моделями БПЛА. В принципі, будь-який цивільний дрон може бути виявлений за допомогою програмованого розпізнавання образів.

 

Так, візуальні датчики, зокрема, здатні виявляти кілька БПЛА відразу, в тому числі, різні моделі.

 

Програмоване програмне забезпечення DroneTracker має особливість розпізнавання образів; тобто воно порівнює різні характеристики, такі як схема руху, силует і шумове випромінювання виявленого об'єкту, що дозволяє йому чітко відрізняти дрон від птиці, або повітряної кулі.

 

 

Так. Так як DroneTracker працює з різними датчиками, він здатний виявити БПЛА на основі їх силуету і схеми польоту.

 

 

 

Так, кожен інцидент записується на відео і зберігається разом з усіма іншими даними, такі як дата і час. Історію тривоги можна запросити в будь-який час за допомогою Центру керування DroneTracker.

 

Ви можете переглядати запис камери,зроблений в режимі реального часу, в будь-який час за допомогою Центру керування DroneTracker.

 

Станція управління являє собою стандартний ПК або ноутбук. Підключення здійснюється за допомогою захищеного Інтернет або інтранет-з'єднання за допомогою стандартного браузера (Chrome, Firefox).

Після установки DroneTracker (DT) працює повністю автономно. Необхідно задіяти співробітників служби безпеки тільки в той момент, коли спрацьовує сигнал тривоги. Вони отримують його за допомогою Центру керування DT на своїх комп'ютерах, по електронній пошті, SMS, мережевого повідомлення (TCP / IP) або за допомогою програми на смартфоні.

Залежно від сфери застосування існують різні способи реагування на тривогу. Залежно від вимог такі контрзаходи від постачальників-підрядників можуть бути інтегровані в платформу Drone Tracker через API доступ: лампи, що сигналізують, димові завіси, віконниці, що автоматично опускаються, сирени.

 Також є технічні можливості запустити глушник сигналів безпілотника. Як тільки DroneTracker виявив безпілотник, то Постановник перешкод активується через інтерфейс і передає електромагнітні хвилі, які заважають проходженню радіосигналу між пультом дистанційного керування і дроном. Якщо БПЛА летить на автопілоті, GPS-сигнали, необхідні для навігації також можуть бути заглушені. В обох випадках ефект один і той же: безпілотні літальні апарати дезорієнтовані. А це означає, що дрон летить до точки старту, або залишається парити в повітрі. Це може мати ряд негативних наслідків, як то, падіння його на чиюсь власність або нести загрозу життю. Крім того глушник створює перешкоди не тільки для дрона, а й іншої техніки, що  працює поблизу.

Наші клієнти визначають індивідуально перелік бажаних контрзаходів. Крім того, камера фіксує весь інцидент, що дозволяє проаналізувати його і виявити винуватця.

Підприємці Йорг Лампрехт і доктор Інго Зеебах заснували Dedrone в лютому 2014 р Невеликий безпілотник з камерою впав на сцену прямо перед Ангелою Меркель під час виборчої компанії ХДС в 2013 році. Хоча більшість людей сміялися з приводу інциденту, обидва підприємці відразу усвідомили, що коптери можуть нести серйозну загрозу.

 

У список інвесторів входять інвестиційна компанія венчурного капіталу Menlo Ventures (Силіконова долина), Target Partners (Мюнхен) і американський бізнесмен Tom Noonan.

 

Dedrone має штаб-квартиру в Сан-Франциско, США. Дослідження і розробки, а також наша продукція виробляються в Касселі, Німеччина.

DroneTracker виробляється в Німеччини: він розроблений і вироблений в Касселі (Kassel).

 

У Вас ще залишилися питання?

Просто надішліть нам свої питання. Наша служба підтримки відповість на них відразу ж по електронній пошті. Залежно від Вашого питання, відповідь буде також опублікована тут.


Ми гарантуємо конфіденційність всієї наданої Вами інформації.