Реалізовані проектиDedrone реалізував успішний проект з охорони стадіону Citi Field в Нью Йорку (США) - це рідний стадіон New York Mets (бейсбольної команди Вищої Ліги).

Перед керівництвом стадіону постала проблема: під час проведення матчів та концертів в повітрі над стадіоном спостерігали  БПЛА, що проводили несакціоновану зйомку. Вони порушували регламентоване право на ведення зйомок і піддавали небезпеці глядачів (в разі падіння з висоти), також в Європі були зафіксовані випадки, коли дрон перетворював матч в бійку, пронісши над стадіоном прапор однієї з команд, що завдало серйозної шкоди стадіону.

Dedrone запропонував рішення даної проблеми.

  • Була створена схема розміщення обладнання з оптимальним покриттям території
  • Згідно зі схемою було встановлено обладнання, протестовано на дронах різного типу
  • Пройшли тренінги для персоналу

Результати випробувань за 31 день було виявлено та ідентифіковано 27 дронів.

Залежно від загроз і ситуації, що склалася на Нью Йоркському стадіоні розроблені наступні варіанти контрзаходів:

  • Інформування Департаменту Поліції Нью Йорка 
  • Відстеження дрона і знаходження пілота 
  • Кожне вторгнення БПЛА фіксується і використовується для подальших розслідувань 

 

 

Партнер компанії Dedrone в Бразилії реалізував VIP проект

Під час Олімпійських ігор в Ріо, королівська сім'я Катару жила в приватній резиденції, оточеній водою. Охорона шукала спосіб, щоб захистити приватне життя королівської сім'ї від безпілотних літальних апаратів. Це було дуже важливо т.к резиденція була розташована в районі Ріо-де-Жанейро, де працювала більшість журналістів і вони буквально вишукували різного роду сенсації.

Рішення було знайдено. Два DroneTracker мультисенсорні пристрої з камерами, мікрофонами і датчиками Wi-Fi були встановлені на фасадах будівлі, контролювали небо 24 години на добу. Система працювала в повністю автоматичному режимі, забезпечуючи ефективний захист повітряного простору резиденції.

 

 

 

Dedrone реалізував успішний проект в Suffolk - найбільшій в'язниці штату Нью Йорк, США

Управління в'язницею створило супер сучасну систему безпеки на землі. Однак з інших тюрем постійно надходила інформація про спроби доставити ув`язненним за допомогою дронів наркотики і навіть зброю. Охорона чітко усвідомила, що в'язниця абсолютно беззахисна з повітря. Рішення запропонував Dedrone.

1.Руководство режимного об'єкту надало схему території об'єкту, що охороняється

2. Німецькі фахівці визначили потенційно небезпечні напрямки для проникнення дронів і створили схему розміщення обладнання

3. Згідно зі схемою було встановлено обладнання

4. Пройшли тренінги для персоналу

Система дозволяє успішно не допускати проникнення дронів на територію об'єкта 

 

анти дрон захист Президентськихдебатів

 

Dedrone забезпечував захист президентських дебатів у США 

Поліція Нассау (Nassau) розмістила Drone Tracker, щоб захистити кандидатів в президенти від несанкціонованих дронів під час президентських дебатів. Президентські дебати проходили в Університеті Hofstra. Хоча польоти БПЛА над університетом заборонені, були прийняті додаткові заходи щодо захисту викладачів, студентів та учасників дебатів від вторгнення дронів.

Президентські дебати. контрзаходи

Інтеграція системи раннього виявлення дронів Dedrone в існуючі системи безпеки дозволила виявляти, відстежувати і локалізувати пілотів потенційно небезпечних БПЛА, які незаконно вторгалися в повітряний простір. Співробітники поліції впевнені, що заборони на польоти не можуть бути захистом від людей, які запускають дрони з поганими намірами. Мульти-сенсори Dronetracker були встановлені по всій території кампусу, щоб забезпечити безпеку проведення заходу. Дані про кожен виявлений дрон передавалась поліції разом з докладною інформацією, що дозволяло виявляти порушника, здійснювати заходи протидії - відстежувати пілота.

Захист від дронів в Давосі Dedrone

Dedrone захищав Всесвітній економічний форум в Давосі

Анти-дрон технологію, створену в Німеччині, встановили, щоб захистити саміт від безпілотних літальних апаратів.

Щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму відбулося з 17 по 20 січня 2017 року Давосі, Швейцарія. Для захисту від БПЛА служби безпеки запросили лідера ринку анти-дрон систем, компанію Dedrone.

Поліція кантону Graubünden, де проходив форум, використовувала систему DroneTracker компанії Dedrone для моніторингу повітряного простору над місцем проведення заходу в режимі реального часу. Пристрої забезпечували раннє виявлення дронів, таким чином, влада була готова оперативно втрутитися, і для нейтралізації дронів після виявлення була встановлено обладнання (jammer) зі створення перешкод від компанії-партнера HP Wüst.