Військові Техасу закликала пілотів хоббійних дронів припинити польоти під час тропічного шторму Харві

военные Техаса призвали пилотов хоббийных дронов  прекратить полеты во время тропического шторма Харви

Федеральне авіаційне агентство (FAA) уважно стежить за прогнозованими ураганами та іншими погодними явищами і дозволяє місцевим органам влади вводити тимчасові обмеження на польоти, щоб очистити свій повітряний простір, дозволяючи службам порятунку безпечно літати без перешкод. До тропічного шторму Харві FAA попереджало операторів безпілотних літальних апаратів в Техасі, що в разі несанкціонованого польоту вони можуть зазнавати значних штрафів або кримінальне переслідування, якщо вони заважають операціями з реагування на надзвичайні ситуації. Незважаючи на постійну роз'яснювальну роботу з боку FAA і інших національних організацій по боротьбі зі стихійними лихами, безпілотники потрапляють в обмежений повітряний простір, що ставить під загрозу безпеку служб порятунку і їх здатність виконувати поставлені завдання.

В даний час дрони грають життєво важливу роль в якості першоджерела для оцінки збитку, виявлення жертв і прийняття швидких рішень. По мірі того, як все більше поліцейських і пожежних відомств інтегрують безпілотні програми, виростає ефективність їх використання. Навчені пілоти-добровольці за межами тропічного шторму Харві надають свої безпілотні літальні апарати в якості додаткової пари очей для збору інформації в постраждалому районі. Однак без належного дозволу дрони в повітрі відволікають служби порятунку і відхиляються в заборонені зони. FAA почало збирати інформацію про несанкціоновані безпілотні літальні апарати і продовжує попереджати і інформувати пілотів хоббійних дронів про ризики їх польотів.

FAA, військові Техасу і Федеральна асоціація з управління надзвичайними ситуаціями (FEMA) активно спілкуються з жителями і відповідними спостерігачами, продовжуючи закликати залишити свої хоббійние дрони дома. Представник FEMA поділився з The Daily Beast: «Дрони становлять потенційну небезпеку для літаючих гелікоптерів і їх екіпажів і можуть перешкодити зусиллям тих, хто намагається рятувати життя». Цей шторм налетів після літа, наповненого історичними пожежами і стихійними лихами, в ході рятувальних операцій яких  відбулися перебої через несанкціоновані безпілотні літальні апарати. Щоб уникнути таких же наслідків, як під час багатьох рятувальних місій цього літа, пілоти Техасу повинні прислухатися до цього попередження.

Для деяких пілотів цінність бути першим, хто зробив захоплюючі кадри і розповів приголомшливу історію, вище, ніж вартість людських життів. Пілоти можуть відчувати спокусу зняти сенсаційне відео, але їм необхідно розуміти ризики і можливі збитки, які вони можуть принести, а також необхідно знати федеральні закони, які вони можуть порушувати, якщо вони відправлять свій безпілотник в небо. Випереджаюче виявлення дронів дозволить органам реагування на надзвичайні ситуації стежити за повітряним простором, виконувати операції передислокації, щоб уникнути зіткнень, а також знаходити пілотів, щоб вони несли відповідальність за будь-яке переривання рятувальних операцій.