Система безпеки параду чемпіонів NBA зможе виявляти незаконне вторгнення дронів

анти-дрон оборудование компании Dedrone на параде NBA

 

Територія, де буде проходити парад, оголошена «зоною без дронів».

Парад на честь чемпіона NBA включав систему безпеки, яка може виявити БПЛА-порушники.

Півтора мільйона людей взяли участь у святі в Окленді, Каліфорнія. Місцевий поліцейський департамент підтвердив, що він працював спільно з федеральними та державними правоохоронними органами для забезпечення безпеки цієї події.

Система виявлення дронів на параді Warriors була поставлена Dedrone, компанією по забезпеченню  захисту від безпілотників, що пропонує системи з датчиків і камер, які можуть попередити співробітників служби безпеки про те, що безпілотний літальний апарат літає над головою. Система Dedrone вже використовується на бейсбольному стадіоні Mets 'Citi Field в Нью-Йорку.

«Ми просимо, щоб в районі параду не літали безпілотні літальні апарати», - сказала офіцер Джонна Вотсон, яка займається зв'язками зі ЗМІ в поліцейському управлінні Окленда. Уотсон також відмітила, що весь маршрут параду і прилеглі райони є «безпольотною зоною» під час заходу. Очікується, що під час параду будуть літати вертольоти поліції і преси, і є побоювання з приводу безпеки цих літальних апаратів.

Сенсори компанії Dedrone були встановлені по ходу руху параду. І хоча система не призначена для того, щоб посадити дрон-порушник, вона виконує важку роботу по виявленню, де знаходиться маленький літаючий робот, завдяки цьому служба безпеки на землі може вирішити заглушити його сигнал, перехопити його або досліджувати, чи дійсно БПЛА є загрозою. Система також здатна визначити, чи може дрон переносити потенційно небезпечне корисне навантаження.

З міркувань безпеки Дедрон не розкривав скільки саме датчиків було встановлено протягом усього маршруту параду. Компанія заявила, що її основним завданням є виявлення безпілотних літаків споживчого класу, таких як DJI.

При виявлені БПЛА, поліцейський відділ Окленда намагався повідомити оператора про обмеження на польоти і проблеми безпеки.