DroneDefender ™ від компанії Battelle об'єднує зусилля з Dedrone

Сотрудничество DroneDefender ™ от Battelle и Dedrone

Об'єднання буде сприяти створенню комплексного рішення, що включає виявлення, ідентифікацію дрона і придушення.

DroneDefender ™ від Battelle придушує безпілотники. Платформа Dedrone попереджає про наявність ворожих і несанкціонованих безпілотних літальних апаратів в захищеному повітряному просторі. 24 серпня дві провідні компанії оголосили про підписання Меморандуму про взаєморозуміння, в якому будуть розглянуті шляхи створення комплексного рішення для забезпечення повної безпеки повітряного простору для самої чутливої інфраструктури країни.

Battelle - найбільша, приватна, некомерційна науково-дослідницька організація в світі.

DroneDefender викликав інтерес влади всього світу. Використання цієї технології обмежено федеральними органами влади і можливо тільки після отримання спеціального дозволу, але вже продано більше 200 одиниць Міністерству оборони США, Міністерству національної безпеки США і міжнародним клієнтам. Широке впровадження в усьому світі призвело до того, що DroneDefender став найрезультативнішим рішенням по придушенню безпілотних літальних апаратів.

DroneDefender - перша переносна, точна і проста у використанні система, що забезпечує захист. Це недорога, легка за вагою система «навести-і-вистрілити» з доведеною ефективністю.

«Ми раді можливості співпрацювати з перевіреною платформою по виявленню і пропонувати більш комплексне рішення для наших клієнтів, продовжуючи приділяти основну увагу ефективному придушенню», - каже Ден Штам, менеджер програм Анти-БПЛА в Battelle.

Угода з Dedrone є необов'язковим, неексклюзивними партнерством для вивчення потенціалу синергії технологічної взаємодії. Battelle активно проводить переговори з потенційними клієнтами та компаніями на ринку анти дрон технологій , що швидко розвивається.

Dedrone є лідером в області забезпечення безпеки повітряного простору та розробив програмну платформу для виявлення дронів, яка забезпечує захист повітряного простору від безпілотних загроз. Програмна платформа аналізує дані з пасивних датчиків для визначення характеристик кожного безпілотника, попереджає про їхню присутність і відображає траєкторію польоту. Добре зарекомендувала себе платформа Dedrone розгорнута по всьому світу, захищаючи військові, урядові та комерційні об'єкти.

«Міністерство оборони має готуватися до широкого спектру загроз в повітряному просторі, включаючи безпілотні літальні апарати», - каже Йогер Лампрехт, генеральний директор і співзасновник Dedrone. «Завдяки своїй кращій в класі технології придушення, Battelle є ідеальним партнером для нашої програми виявлення, і разом ми з нетерпінням очікуємо розробки рішень, які будуть діяти на випередження і захищати військовий та урядовий повітряний простір».

Кожен день співробітники Battelle застосовують науку і технології для вирішення найбільш важливих питань. У великих технологічних центрах і національних лабораторіях по всьому світу Battelle проводить дослідження і розробки, створює і виробляє продукцію, а також надає критично важливі послуги для державних і комерційних клієнтів.