Дрон і поліцейський гелікоптер розминулися в останню секунду

дрон чуть не врезался в вертолет над переполненным стадионом

 

В американському місті Шарлот ледь не зіткнулися поліцейський гвинтокрил та дрон над переповненим стадіоном.

Поліція розшукує пілота дрона, який мало не став причиною трагедії і не врізався в поліцейський гелікоптер над стадіоном BB & T Ballpar, де в цей час проходив матч і він був переповнений.

Поліцейські звернулися за допомогою до громадськості, щоб знайти пілота, який літав на відстані 6 метрів від гелікоптера. Гвинтокрил брав участь в наданні допомоги в дорожніх пригодах і повертався на базу, коли раптово поруч виник дрон. Пілот змушений був зробити терміновий маневр, щоб уникнути зіткнення.

Виявити пілота дрона буде складно тому він літав в темряві на високій швидкості - близько 160 км на годину. Правопорушник швидше за все буде засуджений до тюремного терміну, не кажучи про грошовий штраф.

Поліція зазначила, що пілот дрона порушив закон і ряд норм Федерального Авіаційного Управління - тому що він літав вночі, на висоті понад 120 м, поблизу аеропорту і над місцем, переповненим людьми. Служба авіаційного контролю не була попереджена про політ.

Це не перше повідомлення про інциденти за участю дронів і гелікоптерів. Не так давно служителі Феміди заарештували пілота БПЛА і звинуватили його в перешкоджанні виконанню поліцією своїх обов'язків бо він свідомо спрямовував дрон до гвинтокрила, який здійснював стеження за підозрюваним.

Поліцейські закликають громадян, які стали свідками протиправних дій дронів і їх пілотів, повідомляти в поліцію на телефони гарячої лінії.

На думку експертів з ростом кількості дронів, що експлуатуються, буде і рости кількість інцидентів з ними. Необхідно створювати систему по контролю та  запобігання інцидентів за участю БПЛА.