Компанія УРС - є офіційним партнером німецької компанії Dedrone.

DedroneПідприємці Йорг Лампрехт і доктор Інго Зеебах заснували Dedrone в лютому 2014 р незабаром до них приєднався Рене Зеебер. Невеликий безпілотник з камерою впав на сцену прямо перед Ангелою Меркель під час виборчої компанії ХДС в 2013 році. Хоча більшість людей сміялися з приводу інциденту, обидва підприємця відразу усвідомили, що БПЛА можуть нести серйозну загрозу.

Основна місія компанії - зробити Ваш повітряний простір безпечним, захистити його від БПЛА. Компанія Dedrone прагне бути лідером ринку і інновацій в сфері забезпечення безпеки з повітря.

 В список інвесторів Dedrone входять інвестиційна компанія венчурного капіталу Menlo Ventures (Силіконова долина), Target Partners (Мюнхен) та американський бізнесмен Tom Noonan.

Зараз в арсеналі Dedrone безліч досягнень:

Dedrone увійшов до складу фіналістів на міжнародному конкурсі, який проводить корпорація MITRE (некомерційна організація, що працює з науковими та дослідницькими центрами та фінансується федеральним урядом США), з 42-х учасників, які змагаються у протидії несанкціонованим дронам.

Особлива увага в цьому змаганні приділяється виявленню мініатюрних дронів в міському середовищі, де багато різних перешкод.

Dedrone співпрацює з Airbus DS Electronics в області забезпечення безпеки повітряного простору. При підключенні DroneTracker разом з радаром Airbus, безпілотні літальні апарати можуть бути гарантовано виявлені на відстані до 10 км.